Extra/andere LKI classificaties en attributen kunnen binnen de IGOS module GBK en de NEN conversieprogramma’s worden gebruikt door wijzigen van het bestand instellingen.lki.
Zie hiervoor de handleiding: Wijzigen INSTELLINGEN.LKI i.v.m. uitbreiden attribuut Wijze van inwinning met waarde 6 en 7 op de IGOS/NedView/NedConverteer/NGdM download sites voor handleidingen.
Bij Cadac maken we onderscheid tussen Sales, Service & Support. Sales & Service vinden wij vanzelfsprekend. Wij helpen u met de aanschaf van uw product, dienst, training of expert en zorgen ervoor dat u probleemloos aan de slag kunt. Gratis en voor niets. U kunt zorgeloos met uw software starten, wij zorgen ervoor dat u het meeste uit uw software kunt halen.
Loopt u tegen technische softwareproblemen aan? Dan kunt u gebruik maken van Cadac Support. Door de juiste informatie in te dienen kunnen wij u zo snel mogelijk helpen