Log in op cadac.com met uw Cadac-account en ga naar mijn contracten en producten om te zien welke actuele en vervallen contracten u heeft. Hier heeft u de mogelijkheid om uw contract te wijzigen of nieuwe producten toe te voegen aan een bestaand contract.
Bij Cadac maken we onderscheid tussen Sales, Service & Support. Sales & Service vinden wij vanzelfsprekend. Wij helpen u met de aanschaf van uw product, dienst, training of expert en zorgen ervoor dat u probleemloos aan de slag kunt. Gratis en voor niets. U kunt zorgeloos met uw software starten, wij zorgen ervoor dat u het meeste uit uw software kunt halen.
Loopt u tegen technische softwareproblemen aan? Dan kunt u gebruik maken van Cadac Support. Door de juiste informatie in te dienen kunnen wij u zo snel mogelijk helpen